משלוחים והחזרות

אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה למייל.

משלוח בדואר רשום חינם

המוצרים יסופקו לרוכש במחיר שמוגדר ליד כל מוצר ובהתאם לתקנון המשלוחים של דואר ישראל , במשלוח דואר רשום על פי רוב החבילה מגיעה תוך 5-7 ימי עסקים, אך התחייבות הינה ל-14 יום. לאחר ביצוע ההזמנה יישלח אלייך במייל מספר חבילה למעקב באתר דואר ישראל. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

משלוח עם שליח עד הבית    אנו מבטיחים לעשות את מירב המאמצים לספק שירות ברמה גבוהה וטובה ביותר ולנסות ככל הניתן למנוע עיכובים.

בקניה ב 500 שח ומעלה המשלוח חינם. בקניה בפחות מ 500 שח השליח יהיה בעלות מסובסדת של 32 שח

אספקת מוצר לבית הלקוח יוצאת לדרך יום לאחר ביצוע ההזמנה בשעות הערב ותגיע אלייך עם שליח שיצור איתך קשר טלפוני לתאום המסירה תוך 5 ימי עסקים, זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל. במידה ויש עיכוב מעבר ל 5 ימים נודה לך אם תעדכני ויטופל מיידית 050-7775995

החבילה באריזה סגורה שעברה ביקורת מוקדמת לגבי תכולתה, איכות המוצר וכמות המוצרים שבתוכה,  חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור קבלת המוצר . לקוחה שמאשרת טלפונית לשליח להשאיר את החבילה ליד הדלת, אחריות המסירה עוברת אליה.

*החלפת מוצר ע"י שליח עד הבית הינה שליחות כפולה ועלותה 64 ש"ח

החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם כשהם עם התווית נייר המצורפת ושלא נעשה בהם כל שימוש.

מוצר אשר עבר תיקון והותאם לבקשת הלקוחה לא יהיה ניתן להחלפה או החזרה

עלות המשלוח ועמלות האשראי לא יוחזרו בכל מקרה. (גם בקניה מעל 500 ש"ח)

ההחזר הכספי יהיה באותו אופן בו היה התשלום הראשוני 

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה,  ניתן להחזירו באופן עצמאי אלינו לסטודיו ברחוב המרד 29 בית התעשיה בתל אביב ולהשאיר אצל השומר באריזה עם שם או לשלוח באמצעות דואר רשום או עם כל חברת שליחויות אחרת בתאום ובאישור טלפוני לכתובת: לוריא 12 תל אביב 

*עלות המשלוח להחזרה הינה על חשבון הלקוח